Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  DENSTERS

 • Ilość elementów.:: 

  8

 • Wykonane z: : 

  silikon

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

DENSTERS - STWÓRZ SWOJE WŁASNE MIEJSCE NA ZIEMI


Czy Twoje dziecko lubi budować bazy, domki czy jakiekolwiek inne zaciszne miejsce, w którym może się ukryć, schować, pobawić? 

Jeśli Tak to z pewnością chętnie zaprzyjaźni się z Rodziną Przyczepialskich!  Zapomnijcie o frustracji i spadającym dachu. Z nimi kryjówka będzie solidna i mega kreatywna!

Densters czyli tak zwana Rodzina Przyczepialskich to zestaw zabawnych a tym samym niezwykle pomocnych klocków - zaczepek. Dzięki ich pomocy dziecko w łatwy zbuduje niezwykłą bazę, domek i inne zaciszne miejsce, wykorzystując do tego jakikolwiek materiał, koc, prześcieradło itp. 

W jaki sposób?  Otóż Denstersy mają niezwykłe właściwości jak np;

Przyssania Przyczepialska - Mama wszystkich Przyczepialskich - kiedy przyczepi się do szyby lub innej gładkiej powierzchni, utrzyma na miejscu nawet największy koc. - (tak silna, ze wyciągnie także wgniecioną karoserię :) )

Lewkonia Przyczepialska - nie wygląda na zbyt silną, ale nie dajcie się zwieść jej słodkim, sterczącym uszkom. Umie złapać półkę, a gdy chwyci ją w swoje pazurki, to już nie puści!

Zębaczki Przyczepialskie - są jeszcze malutkie i bardzo rozbrykane. Przypominają małe szczeniaczki gryzące wszystko, co tylko wpadnie w ich małe pyszczki.

Zatrzaskacz Przyczepialski - słynie z najbardziej potarganej czupryny. Gdy złapie klamkę, albo poręcz łóżka, robi klik i zamienia się w pętelkę. Uwielbia także wygrzewanie się pomiędzy stronami książek.

Zrzędziarz Przyczepialski - choć stroni od towarzystwa, jest wypróbowanym trzymaczem koca. Najbardziej lubi, leżąc cichutko pod drzwiami, zajmować się własnymi myślami.

Pętella Przyczepialska - Uwielbia otulanie, może dlatego ma kształt kółeczka. Otula zasłony, haczyki, a nawet nadgarstki. Wtedy zwisa dumnie i mówi: jestem bransoletką!

Denstersy staną się wspaniałymi towarzyszami dziecięcych zabaw. Można nimi rzucać, można je moczyć, rozciągać - przetrwają wszystko! 

Budowanie kryjówek uczy dzieci więcej niż się Wam wydaje. Rozwija kreatywność, wyobraźnię i świadomość swojego ciała.

Zapakowane w reprezentatywne pudełko - IDEALNE NA ORYGINALNY PREZENT!


Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+