Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  Wikki Stix

 • Ilość elementów.:: 

  95 szt.

 • Wymiary opakowania:: 

  30x20 cm.

 • Wykonane z: : 

  woskowe sznureczki

 • Rodzaj opakowania: 

  tuba

Wikki Stix Super Wikki

   
Produkty Wikki Stix zgodnie z atestem ASTM D-4236, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i dlatego mogą być wykorzystywane do zajęć w przedszkolach i szkołach. Woskowe sznureczki Wikki Stix nie zawierają kleju, nie brudzą, nie wysychają. Co istotne, Wikki Stix to produkt wielokrotnego użytku.

Produkt wykonany jest z przędzy dziewiarskiej z wykorzystaniem spożywczego wosku. Nie zawiera lateksu, glutenu i orzechów. Sznureczki można przycinać, przyklejać i odklejać, łączyć ze sobą tworząc kształty i przestrzenne figury. Idealnie nadają się do ozdabiania różnych przedmiotów z gliny, kartonu czy szkła. Woskowe sznureczki Wikki Stix łatwo przylegają do gładkich powierzchni - wystarczy docisnąć sznureczki palcami. Zestawy można łączyć ze sobą w dowolny sposób. 

Zestaw zawiera dł. 108 stóp różnokolorowych Wikki Stix. 95 cm sznureczki występują w 9 tęczowych kolorach. Zestaw zapakowany w przeźroczystą, poręczną tubę. Tuba STEM ( Science – Technology – Engineering – Math) PAK przeznaczony jest szczególnie dla młodych naukowców jako narzędzie edukacyjne. W tubie znajdziecie ponad 20 kart z pomysłami projektów naukowych i matematycznych, które można wykonać przy pomocy Wikki Stix oraz kod QR, aby zeskanować jeszcze więcej pomysłów na wykorzystanie Wikki Stix! 


Idealny produkt do zabawy w domu, ale też w przedszkolu i na zajęciach wczesnoszkolnych - dla każdego, kto szuka sposobów jak uczyć bawiąc. 

 
Woskowe sznureczki Wikki Stix to produkty, które zdobyły zaufanie rodziców i nauczycieli na całym świecie. Wykorzystywane w domu, w szkole, w przedszkolu oraz na zajęciach kreatywno-rozwojowych. Wikki Stix są czymś więcej niż zabawką edukacyjną. To nie tylko interaktywna zabawa, ale również doskonałe narzędzie dydaktyczne! 

W 2013 r.  zdobyły  Nagrodę Główną w XI edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku" organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka  w kategorii " Dziecko w szkole " (wiek 3-7 i 7-12 lat).
Sznureczki produkowane są w USA.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+