Kod producenta: 24048
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  18m+

 • Producent:: 

  Playme

 • Wymiary opakowania:: 

  26 cm x 16 cm x 5,5 cm.

 • Wykonane z: : 

  drewno

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

Playme to firma, która specjalizuje się w drewnianych zabawkach dla dzieci, dbając o ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie produkty Playme powstają z myślą o psychicznym i fizycznym rozwoju dziecka, zapewniając wspaniałą edukację połączoną z dobrą zabawą. Drewno, z którego zostały wykonane jest naturalne i w pełni odnawialne. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo, jakość oraz trwałość produktów Playme. Solidność i prostota wykonania, przyjemne kolory a także ekologiczne motywy gwarantują doskonałą i długotrwałą zabawę dla każdego dziecka.

 

PLAYME ZESTAW DO PRZYRZĄDZANIA HOT DOGÓW

Zestaw pdo hot dogów Playme to wspaniała propozycja dla małych kucharzy. Stworzone z myślą o dzieciach, które uwielbiają zabawę w przygotowywanie posiłków. Doskonałe wykonanie, żywe kolory i różnorodność materiałów sprawia, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe.

Dzięki drewnianym warzywom w ekologicznym opakowaniu zabawa nabiera nowego charakteru. Edukacyjne jedzenie z drewna i tkaniny wyróżniają się żywymi kolorami i precyzyjnym wykonaniem.  Dziecko może bawić się bezpiecznymi produktami i w przyjemny sposób zdobywać wiedzę kulinarną. Idealne do zabawy w sklep, stragan i gotowanie.


W zestawie: 2 ekologiczne pudełka z imitacjami warzyw i produktów spożywczych takich jak: parówka, bułka do hot-dogów, żółty ser, sałata, papryka (zielona, żółta i czerwona), polana musztarda i ketchup.

Wielkość warzyw: od ok. 4 do 13 cm.
Wymiary opakowania: 26 cm x 16 cm x 5,5 cm.

Google+