Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  10m+

 • Producent:: 

  Playme

 • Ilość elementów.:: 

  20 el.

 • Wymiary opakowania:: 

  11,5 x 11,5 x 4,5 cm

 • Wykonane z: : 

  drewno

 • Rodzaj opakowania: 

  folia

Playme klocki układanka drewniana - konik

 

Playme to firma, która specjalizuje się w drewnianych zabawkach dla dzieci, dbając o ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie produkty Playme powstają z myślą o psychicznym i fizycznym rozwoju dziecka, zapewniając wspaniałą edukację połączoną z dobrą zabawą.
Drewno, z którego zostały wykonane jest naturalne i w pełni odnawialne. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo, jakość oraz trwałość produktów Playme. Solidność i prostota wykonania, przyjemne kolory  gwarantują doskonałą i długotrwałą zabawę dla każdego dziecka.

 

Klocki Konik to bardzo praktyczne klocki-układanka dla maluszków. W zestawie znajdujeą się 24 płaskie klocki o wymiarach 4,5 x 4,5 x 0,5cm. z których układa się 6 różnych układanek ze zwierzętami takich jak: konik, owca, pies, kot...  Klocki znajdują się w drewnianym pudełeczku z wysuwanym wieczkiem, co ułatwia przechowywanie klocków. Po skończonej zabawie dziecko może schować puzzle do pudełka a na pewno żadna z tych części się nie zgubi. Drewniane pudełko służy także jako wspaniała  podstawka do układania. Sympatyczne zwierzątka zachęcą do pierwszych prób układania rozwijając tym samym zdolnośc logicznego myślenia.

Dziecko poznaje zwięrzęta a także doskonale rozwija wyobraźnię, umiejętność kojarzenia, zdolności manualne, pamięć wzrokową a także naukę zachowań społecznych przez wspólną zabawę.

 

Bardzo praktyczne i edukacyjne klocki dla najmłodszych.

Klocki dostępne  także z innymi rysunkami - zobacz inne produkty Playme.

Google+