Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  1+

 • Producent:: 

  Btoys

 • Wymiary opakowania:: 

  21cm x 18,4cm x 14cm

 • Wymiar klocka:: 

  16,5cm x 12,7cm x 10,2cm

 • Wykonane z: : 

  tworzywo sztuczne

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe ozdobne opakowanie

Auto zdalnie sterowane MINI Rally Ripster

  
Zdalnie sterowane autko MINI to wspaniały samochód z efektami świetlnymi dla maluszków, które lubią sterowane samochody lecz nie potrafią jeszcze same  posługiwać się skomplikowanymi pilotami. Bardzo wytrzymałe i proste w obsłudze!
 
Auto stworzone z myślą o małych dzieciach łatwy w obsłudze, idealny dla małych dłoni z dużymi aspiracjami. Pilot posiada tylko jeden guzik do sterowania - pierwsze wciśnięcie - auto jedzie prosto, drugie wciżnięcie - autko obraca. Sterowanie jest tak proste, że nawet najmłodsze dziecko szybko nauczy się prowadzić autko dokładnie tam gdzie chce.
Auto trąbi, świeci i kręci młynki, co jest nie lada atrakcją dla maluszka. Posiada przezoczyste szyby, a pod dachem zainstalowano kolorowe diody, co daje bardzo ciekawy efekt w ciemności. Bardzo sprawnie obraca się po uderzeniu w przeszkodę, a ponieważ nie jedzie bardzo szybko nie ma obaw, że po uderzeniu szybko się rozwali.
Wykonane z mocnego i trwałego tworzywa, bajecznie kolorowe zapewne przyciągnie uwagę dziecka. Poza podstawowym włącznikiem uruchamiającym zabawkę posiada dodatkowy przycisk włączania. Kiedy auto pozostaje bez ruchu przez co najmniej minutę samochód automatycznie przełączy się w tryb oszczedzania energii. Aby ponownie go uruchomić wystarczy, że dziecko naciśnie przycisk i auto jest gotowe do jazdy!
Zabawka nie zawiera ftalanów ani BPA (bisfenolu A). 
4 baterie AA wmontowane w autko, wymagana także 1 bateria 9V do pilota (nie zawarta w zestawie)
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+