Kod producenta: 11017.22
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  6m+

 • Producent:: 

  Oops

 • Ilość elementów.:: 

  3el.

 • Wymiary opakowania:: 

  35 x 14.5 x 38

 • Wykonane z: : 

  materiał

 • Rodzaj opakowania: 

  pudełko z okienkiem

Mój głodny przyjaciel Pies - sorter

 

Oops to szwajcarska marka zabawek i artykułów dla Dzieci, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród Rodziców na całym świecie. Wszystkie produkty marki Oops zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Te kreatywne i inspirujące zabawki, nie tylko zaciekawią Malucha, ale również pozwolą mu się prawidłowo rozwijać, zapewniając długie godziny wesołej zabawy.

 

Mój głodny przyjaciel Pies - sorter to zarówno miły pluszak, który może bawić każdego maluszka, być dla niego niezwykłą przytulanką, jak i wspaniały sorter. Niezwykłość tej zabawki polega na sposobie zabawy - zwierzątko karmi się klockami, wkładając poszczególne elementy do buzi pluszaka, po czym klocki ląduja w brzuszku.

Duży, wykonany z bardzo miłego materiału, kiedy jest głodny zjada trzy klocki: kolorową kulkę, kostkę lub serduszko - sprawdź, na co ma ochotę!

Mój głodny przyjaciel Pies pomoga dziecku rozwijać umiejętności logicznego myślenia i zachęca do odkrywania. Jest to także świetny sposób, aby pomóc dziecku podczas swoich pierwszych stałych posiłków. Dziecko podczas posiłku może karmić też swojego przyjaciela, dzięki czemu dziecko nie będzie się nudzić i z pewnością chętniej zje posiłek - bardzo ciekawa propozycja dla niejadków!

Wyposażony w wygodny haczyk do zawieszania np. nad łóżkiem.

 

Zapakowany w piękne pudełko z okienkiem jest wspaniałą propozycją na prezent!

Zabawka dla małych jak i dużych dzieci.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+