Kod producenta: 1569608
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek dziecka:: 

  10m+

 • Producent:: 

  Playme

 • Wymiary opakowania:: 

  19,8 x 19,8 x 1,5 cm

 • Wykonane z: : 

  drewno

 • Rodzaj opakowania: 

  folia

Playme to firma, która specjalizuje się w drewnianych zabawkach dla dzieci, dbając o ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie produkty Playme powstają z myślą o psychicznym i fizycznym rozwoju dziecka, zapewniając wspaniałą edukację połączoną z dobrą zabawą. Drewno, z którego zostały wykonane jest naturalne i w pełni odnawialne. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo, jakość oraz trwałość produktów Playme. Solidność i prostota wykonania, przyjemne kolory a także ekologiczne motywy gwarantują doskonałą i długotrwałą zabawę dla każdego dziecka.

 

PLAYME UKŁADANKA DREWNIANA Słonecznik  4 w 1

To drewniane, kolorowe, wielowarstwowe klocki - puzzle, z których można ułożyć 4 różne układanki przedstawiające poszczególne etapy rozwoju. Klocki dopasowywuje się kształcem i kolorem na wygodnej drewnianej podstawce z otworami, która jest idealna do zabawy zarówno w domu jak i w  podróży.

Każda układanka jest innej wielkości dlatego też, dla ułatwienia zostały dodatkowo ponumerowane na odwrocie cyframi odpowiadającymi kolejności warstwy układanki.

 

Układanka Słonecznik przedstawia etapy rozwoju słonecznika od zialenkaaż po dorodną roślinę. Na spodzie układanki znajduje się obrazek przedstawiający ziarenko. Kolejne warstwy to kolejne etapy rozwoju a każda warstwa tworzy większy obrazek.


W zestawie 4 układanki o wymiarach:
- układanka 4 elementowa 9,2 x 9,7 cm
- układanka 6 elementowa 11,0 x 12,2 cm
- układanka 7 elementowa 13,0 x 14,0 cm
- układanka 10 elementowa 15,5 x 16,2 cm

To fantastyczna zabawa i jednocześnie nauka o przyrodzie.  Idealna na prezent.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+