Kod producenta: 130156
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek dziecka:: 

  10m+

 • Producent:: 

  Playme

 • Ilość elementów:: 

  27 el.

 • Wymiary opakowania:: 

  19,8 x 19,8 x 1,5 cm

 • Wykonane z: : 

  drewno

 • Rodzaj opakowania: 

  folia

Playme to firma, która specjalizuje się w drewnianych zabawkach dla dzieci, dbając o ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie produkty Playme powstają z myślą o psychicznym i fizycznym rozwoju dziecka, zapewniając wspaniałą edukację połączoną z dobrą zabawą. Drewno, z którego zostały wykonane jest naturalne i w pełni odnawialne. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo, jakość oraz trwałość produktów Playme. Solidność i prostota wykonania, przyjemne kolory a także ekologiczne motywy gwarantują doskonałą i długotrwałą zabawę dla każdego dziecka.

 

PLAYME UKŁADANKA DREWNIANA ŻĄBA 4 w 1

To drewniane, kolorowe, wielowarstwowe klocki - puzzle, z których można ułożyć 4 różne układanki przedstawiające poszczególne etapy życia przedstawianego zwierzątka. Klocki dopasowywuje się kształcem i kolorem na wygodnej drewnianej podstawce z otworami, która jest idealna do zabawy zarówno w domu jak i w  podróży.

Każda układanka jest innej wielkości dlatego też, dla ułatwienia zostały dodatkowo ponumerowane na odwrocie cyframi odpowiadającymi kolejności warstwy układanki.

  

Układanka Żaba przedstawia etapy życia żaby od skrzeku po dorosłą postać. Na spodzie układanki znajduje się obrazek przedstawiający  złożony skrzek. Kolejne warstwy to kolejne etapy rozwoju żabki: kijanka, kijanka nogami, mała żabka, dorosła żaba. Każda warstwa tworzy większy obrazek.


W zestawie 4 układanki o wymiarach:
- układanka 4 elementowa 10,8 x 7,8 cm
- układanka 6 elementowa 12,8 x 10,5 cm
- układanka 7 elementowa 15,0 x 14,0 cm
- układanka 10 elementowa 17,0 x 16,0 cm


To fantastyczna zabawa i jednocześnie nauka o przyrodzie.  Idealna na prezent.

Google+