Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  Les Skewies

 • Wymiar klocka:: 

  25 x 24 x 10 cm

 • Rodzaj opakowania: 

  pudełko z okienkiem

ZEZULE Plecak przedszkolaka - Comics

ZEZULE - czyli nowa marka oryginalnych i uroczych artykułów biurowych dla modnych i kreatywnych dzieciaków! Obok nich nie da się przejść obojętnie - wystarczy spojrzeć w ich wielkie, przyciągające wzrok oczy i już nie można się im oprzeć! A mówią, że uśmiech jest zaraźliwy tak więc spójrz jak śmieją się do Ciebie :)

Plecak posiada obszerną komorą główną zapinaną klapą z rzepem.  Szerokie szelki z możliwością regulacji długości zapewnią bezpieczeństwo i komfort noszenia. Uchwyt do ręki pozwala przenieść plecak także w ręku. Po bokach plecaka znajdują się elastyczne kieszonki np. na picie, a z tyłu ma także plakietkę z miejscem na podpisanie plecaka. Usztywnione dno sprawia, że plecak ładne zachowuje swój oryginalny kształt ale co najważniejsze:  jest bardzo lekki i praktyczny dla małych dzieci.

Całość wykonana w 100% z bawełny, ze specjalną powłoką PVC, bez ftalanów, wodoodporny i miękki, łatwy w czyszczeniu. Plecak można myć ręcznie bez zanurzania w wodzie, a następnie pozostawić do wyschnięcia.

Nieprzemakalny, miękki i lekki, wykonana w 100% z bawełny ze specjalną powłoką PVC, dzięki czemu jest bardzo łatwy w czyszczeniu-  wystarczy ręcznie przemyć wodą i pozostawić do wyschnięcia (nie zanurzać całej w wodzie).

Dedykowany przede wszystkim dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym..

Nie zawiera szkodliwych ftalanów!

Google+