Kod producenta: 1020
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: produkt na zamówienie

Teifoc to niemiecka marka zestawów konstrukcyjnych z miniaturowych cegiełek. Produkty wielokrotnie nagradzane m.in. Złoty Medal Targów Games and Toys w roku 2009.

Można z niego zbudować zagrodę oraz inne budowle albo dokupić same cegiełki aby zbudować większą konstrukcję. Konstruowanie budowli z cegiełek Teifoc rozwija kreatywność oraz umiejętności manualne. Super zabawa dla małego murarza!

Cegiełki TEIFOC mogą być użyte wielokrotnie. Wystarczy usunąć cement z budowli zostawiając konstrukcję w ciepłej wodzie na kilka godzin. Następnie wystarczy tylko wypłukać cegiełki i pozostawić do wyschnięcia i gotowe! Używając nowego cementu budujemy kolejne wspaniałe konstrukcje.

Wszystkie elementy Teifoc wykonane są z wysokiej jakości materiałów gwarantując tym samym dobrą zabawę przez długi czas. Glina jest wytwarzana dokładnie w taki sam sposób jak  prawdziwe cegły - suszona i wypalana w piecu. Zaprawa murarska zaś została wykonana z drobnego piasku i ekstraktu z kukurydzy dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna dla dzieci i rozpuszczalna w wodzie.

Zestaw zawiera:

- 1 udokumentowany model

- ceramiczne cegiełki

- cement, podkładkę

- miseczkę do zaprawy

- kielnię

Przeznaczony dla dzieci w wieku 6+.

Google+