Kod producenta: 11120
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  5+

 • Producent:: 

  Matador

 • Ilość elementów.:: 

  318 el.

 • Wymiar klocka:: 

  pojedynczy klocek ok. 2x2cm

 • Wykonane z: : 

  drewno

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

Klocki konstrukcyjne Matador KIassik 2

Klocki Matador powstały z myślą o dzieciach, które maja duszę małego konstruktora! Dzięki nim dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi budowniczy. Wyprodukowane w Austrii, co gwarantuje wysoką jakość produktu a tym samym bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy.

Zabawa klockami Matador polega na łączeniu drewnianych klocków za pomocą solidnych, drewnianych kołków-patyczków. Do pomocy dziecko dysponuje dołączonym do zestawu drewnianym młotkiem, szczypcami oraz klinem, ucząc się tym samym podstawowych zasad wykorzystania narzędzi stolarskich, a takie umiejętności z pewnością przydadzą się także w dorosłym życiu. Klocki Matador doskonale ćwiczą umiejętność dopasowywania elementów,  rozwijają koordynację ruchową jak również trenują cierpliwość, bowiem stworzenie solidnej konstrukcji wymaga od dziecka precyzji i zaangażowania.

Zestaw Matador Klassik 2 to zestaw dla starszych architektów i stolarzy. Rozmiar najmniejszego pojedyńczego klocka to ok. 2 x 2cm.

W zestawie znajdują się:

- 318 części, narzędzia 

- instrukcja obrazkowa.

Za pomocą zestawu Klassik można tworzyć także różne własne konstrukcje lub łączyć z innymi zestawami z serii Klassik.

Klocki dla dzieci powyżej 5 roku życia. Jednakże według naszej opinii kategoria wiekowa powinna być nieco wyższa min. 7+, ale dzięki temu możemy mieć pewność, że w zabawę tymi klockami wciągnie się nawet 15-latek czy dorosły!

Google+