Kod producenta: B6312
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  5+

 • Producent:: 

  BanBao

 • Ilość elementów.:: 

  215 el.

 • Wykonane z: : 

  plastik

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

Klocki BanBao Beast Fighter Neros 215 el.

 

BanBao to duńska marka klocków konstrukcyjnych, które są popularne na całym świecie. Obecnie sprzedawane są w 36 krajach, czas więc na Polskę!  Klocki BanBao charakteryzują się wysoką jakością tworzywa i różnorodnością modeli a do tego są doskonale kompatybilne z L. Zróżnicowana tematyka linii pozwala sprostać zainteresowaniom i wymaganiom niemalże każdego dziecka a ich cena sprawia, że klocki są dostępne „na każdą kieszeń”. 

 

RASA NEROS - wywodzą się od wody i wszystkiego co z nią związane. Stworzyli wielką twierdzę głęboko na dnie oceanu gdzie nikt ich nie dosięgnie... Za dnia przebywają w swoim żywiole, a nocą wyłaniają się na ląd w poszukiwaniu pożywienia. Gdy napotkają na swojej drodze rasę Ektas czasami dochodzi do walki pomiędzy nimi, jednak nie zawsze, ponieważ między rasami stworzył się częściowy pakt do korzystania przez Nerosów z Ziemi, która da im pożywienie, a dla Ektasów korzystania z Wody, która potrzebna jest do życia.

Ektasi i Nerosi łączą się ze sobą i tworzą nową rasę PLANTOS, od teraz są przebiegłymi roślinami z wody i ziemi, które zmierzają na Heliosów ! To straszne ! Nie skończy się to dobrze...

Uwaga ! Co to ?! Na wzgórzu wyłaniają się Fotiasi i szybko stają w obronie Heliosów!

Również się łączą ! Powstaje KAJON, straszliwy żar słońca i ognia, który może rozgromić Plantosów ! Teraz walka wydaje się równa. Obie potęgi zmierzają wprost na siebie! Gdy dochodzi do konfrontacji cały Świat zamiera i dzieje się coś niezwykłego ! Po raz pierwszy wszystkie rasy są tak blisko siebie ! Po krótkiej chwili zaprzestają walk gdy słyszą wielki, przeraźliwy huk z nieba, odwracają głowy i patrzą w górę... Ukazuje się im potężna Matka Natura i łączy wszystkie rasy w jedną... Powstaje APODOS - syn Matki natury, który daje plony, kwiaty, drzewa, owoce, światłość oraz ciepło. Dba o ziemię i żyje w zgodzie i harmonii z wszystkim co go otacza.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+