Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  Dumel Discovery

 • Wymiary opakowania:: 

  65x30x8 cm

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

Dumel Discovery MAPA ŚWIATA - Zwierzęta

 

Dzięki niej twoje dziecko jeszcze przed pójściem do szkoły pozna różne gatunki zwierząt i dowie się, gdzie żyją, co jedzą i wiele różnych ciekawostek na ich temat.


 

Interaktywna mapa Zwierzęta Świata odpowiada na blisko pięćset różnych pytań. Odkrywa sekrety aż 72 zwierzaków - jak "mówi" lew, a jak słoń, gdzie mieszka niedźwiedź polarny. Daje graczom zadania np.: "Znajdź zwierzę lub ocean na mapie". To rodzaj quizu, który jest sprawdzianem wiedzy. Stanowi on wstęp do superquizu, w którym padają nieco trudniejsze pytania: "Które zwierzę mówi...(odgłos)". Gdy dziecko udzieli dobrej odpowiedzi zostanie pochwalone, a jeśli błędnej - zabawka poda poprawną.

  Interaktywna mapa Zwierzęta Świata uczy malucha koncentracji, pomaga mu ćwiczyć pamięć i rozwijać funkcje motoryczne. Motywuje do samodzielnego uczenia się. Można ją zawiesić na ścianie lub rozłożyć na podłodze. Jest na tyle duża (90 cm x 60 cm), że doskonale nadaje się do zabawy dla dwójki dzieci.

 

Mapa dodatkowo zawiera quizy, super quizy i grę "Wyzwanie dla 2 graczy", które pozwolą sprawdzić zdobytą wiedzę. Dziecko zostanie nagrodzone za poprawne odpowiedzi, natomiast jeśli odpowiedź będzie błędna – bez obawy, zabawka na pewno poda właściwą.

Niech Twoje dziecko pozna stolice, flagi, języki, którymi posługują się mieszkańcy oraz różne zabawne fakty jeszcze dziś!

 

 • Mapę można zawiesić na ścianie, suficie, podłodze
 • Rozmiar: 90x60 cm
 • Instrukcja obsługi, która wyjaśni wszystkie funkcje

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+