Wikki Stix, sznureczki woskowe, zestaw kreatywny, sklep z zabawkami Wołomin, wyszukane zabawki, big count box z książką inspiracje
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  Wikki Stix

 • Wymiary opakowania:: 

  23,5 x 19 x 7

 • Wykonane z: : 

  woskowe sznureczki

 • Rodzaj opakowania: 

  blister

Wikki Stix big count box z książką inspiracje

Największy zestaw, który zawiera 468 różnokolorowych woskowych sznureczków Wikki Stix o długości 15 cm, pakowanych w obszernym tekturowym pudełku. W zestawie znajduje się również 12 stronicowa instrukcja z pomysłami oraz kilka kolorowych arkuszy do projektowania indywidualnych pomysłów. W skład zestawu wchodzi również 36 stronicowa książka (w języku angielskim) z mnóstwem pomysłów jak kreatywnie wykorzystać woskowe sznureczki Wikki Stix zarówno do zabawy jak i do nauki z dziećmi. Idealny produkt dla przedszkoli i szkół na zajęcia plastyczno-techniczne oraz na pozaszkolne uzupełniające warsztaty kreatywno - rozwojowe.Wikki Stix Big Count

    
Produkty Wikki Stix zgodnie z atestem ASTM D-4236, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i dlatego mogą być wykorzystywane do zajęć w przedszkolach i szkołach. Woskowe sznureczki Wikki Stix nie zawierają kleju, nie brudzą, nie wysychają. Co istotne, Wikki Stix to produkt wielokrotnego użytku.

Produkt wykonany jest z przędzy dziewiarskiej z wykorzystaniem spożywczego wosku. Nie zawiera lateksu, glutenu i orzechów. Sznureczki można przycinać, przyklejać i odklejać, łączyć ze sobą tworząc kształty i przestrzenne figury. Idealnie nadają się do ozdabiania różnych przedmiotów z gliny, kartonu czy szkła. Woskowe sznureczki Wikki Stix łatwo przylegają do gładkich powierzchni - wystarczy docisnąć sznureczki palcami. Zestawy można łączyć ze sobą w dowolny sposób. 


Woskowe sznureczki Wikki Stix to produkty, które zdobyły zaufanie rodziców i nauczycieli na całym świecie. Wykorzystywane w domu, w szkole, w przedszkolu oraz na zajęciach kreatywno-rozwojowych. Wikki Stix są czymś więcej niż zabawką edukacyjną. To nie tylko interaktywna zabawa, ale również doskonałe narzędzie dydaktyczne! 

W 2013 r.  zdobyły  Nagrodę Główną w XI edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku" organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka  w kategorii " Dziecko w szkole " (wiek 3-7 i 7-12 lat).
Sznureczki produkowane są w USA.

Google+