Kod producenta: 50602
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni

PlentyPlay to wysokiej jakości klocki konstrukcyjne duńskiej produkcji.
Ich charakterystyczną cechą są klocki z dziurkami i specjalne łączniki, za pomocą których owe klocki ze sobą łączymy. W zależności od kształtu klocka, jego ułożenia i wyboru wycięcia można dowolnie kształtować przeróżne konstrukcje. Klocki wielkością są doskonale dopasowane do małych rączek, przez co włożenie łącznika w wybrane miejsce nie sprawia trudności nawet początkującym konstruktorom. Jeśli dziecko chce całkowicie usunąć łącznik z klocka, albo przełożyć go do innego, może posłużyć się także małymi ala'szczypcami dołączonymi do zestawu, które delikatnie ściskają łacznik tuż przy klocku. Znacznie ułatwiają jego wyjęcie, dzięki czemu dziecko nie jest narażone na wyślizgiwanie się łącznika z rączki.

Dzięki klockom PlentyPlay dzieci moga poczuć się jak mały konstruktor i mechanik w jednym a mnogość kombinacji gwarantuje wiele godzin niezwykłej zabawy i nauki w jednym!

Zestaw Oceans 3 w1 umozliwia zbudowanie zwierząt żyjących w oceanie.Można wybierać spośród trzech różnych, pokazanych na opakowaniu i w załączonym folderze lub stworzyć swoje własne. Zestawy można dowolnie łączyć, dzięki czemu mały konstruktor może zbudować co tylko podpowie mu jego wyobraźnia.

Zestaw zawiera 15 różnych klocków i łączniki oraz szczypce.
rozmiar klocka – 3 cm

rozmiar opakowania – 24 x 18 x 4,5 cm

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+