Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny

NOWOŚĆ W POLSCE!

Labirynt dla kulek Q-Ba-Maze to unikalny system kolorowych przezroczystych sześcianów, które połączone ze sobą tworzą różnego rodzaju labirynt. Czym się różni Q-Ba-Maze od innych labiryntów? Są to klocki zrobione z trwałego poliwęglanu, z czego każdy klocek można połączyć na kilka sposobów, co sprawia, że już z najmniejszego zestawu można konstruować różne modele nie ograniczając się do budowy jednej wskazanej kombinacji. Dziecko może zbudować zarówno robota, dinozaura, rybę i wiele innych konstrukcji, które pomimo różnorodnego ich ułożenia i tak za każdym razem stworzą mniej lub bardziej skomplikowany zjazd dla kulek. Nie narzuca się z góry ustalonych konfiguracji. Mały i duży architekt będzie sam planował i konstruował niezliczone budowle aby potem patrzeć z szeroko otwartymi oczami jak 14 metalowych kuleczek podróżuje różnymi trasami labiryntu. Niezwykły pokaz prawdopodobieństwa, fizyki oraz sztuki w jednym!

Klocki Q-Ba-Maze to prosty system konstrukcji, dzieci nawet te najbardziej niecierpliwe  łatwo połączą ze sobą przezroczyste kostki budując labirynt dla kulek. Starsze dzieci stworzą przemyślane konstrukcje, tak aby kulki toczyły się przemyślanymi przez nie drogami. Możliwości tworzenia labiryntów jest nieskończenie wiele.

Labirynty dla kulek Q-Ba-Maze to wielokrotnie nagradzany produkt, ogłoszony jednym z najfajniejszych gadżetów 2012 roku Targów Zabawek odbywających się w Nowym Jorku.  Zestaw zawiera 92 elementy w tym: 72 kostki oraz 20 metalowych kulek. Ze względu na wielkość małych kuleczek istnieje ryzyko zadławienia się, dlatego produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Przeznaczony dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+