Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  Qelements

 • Ilość elementów.:: 

  180 el.

 • Wykonane z: : 

  plastik

 • Rodzaj opakowania: 

  plastikowy pojemnik

KLOCKI GWIAZDKI W WIADERKU 180 el.

Szukasz niezwykłych klocków dla swojego przedszkolaka? Takich, które na długo pochłoną go w zabawie, a przy tym będą rozwijać? Klocki Gwiazdki będą idealnym prezentem.

Klocki Gwiazdki to jedne z ulubionych klocków przedszkolaka!

Więcej klocków to większe możliwości do zabawy! Super kreatywny zestaw - idealny na prezent

Mamo, Tato poznaj nową rodzinę klocków, które będą bawić, uczyć i rozwijać Twoje dziecko.

 

Klocki Gwiazdki to wspaniały i przemyślany prezent dla dziecka w wieku przedszkolnym. Klocki zostały zaprojektowane tak, aby stymulować rozwój  dziecka: wzrok - poprzez wyraziste kolory oraz dotyk - poprzez oryginalny kształt klocków. Maluch z łatwością połączy ze sobą kolorowe gwiazdki wykonane z wysokiej jakości materiału i dostosowane wielkością do jego rączek. Klocki Gwiazdki są polecane przez kluby mam oraz renomowane przedszkola, ze względu na możliwości zabawy dzieci w różnym wieku, wytrzymałość materiału oraz łatwość w utrzymaniu porządku.   

Ulubione klocki przedszkolaka mają niezwykły kształt, oryginalny sposób łączenia oraz praktyczne opakowanie.

Możesz udoskonalić umiejętności swojego przedszkolaka poprzez zabawę malucha z Klockami Gwiazdkami. Umacnianie pewności siebie dziecka daje mu lepszy start w szkole i dorosłym życiu.

Zestaw zawiera 180 klocków w kształcie gwiazdek, w sześciu wyrazistych kolorach. Wiaderko wyposażone w praktyczne zamknięcie i rączkę do przenoszenia klocków. Takie praktyczne opakowanie umożliwia łatwe i szybkie przenoszenie oraz utrzymanie klocków w porządku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+