Kod producenta: 4022
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek dziecka:: 

  5+

 • Producent:: 

  Plus-Plus

 • Wymiar konstrukcji:: 

  12x12 cm

 • Wykonane z: : 

  plastik

 • Rodzaj opakowania: 

  blister

Plus-Plus 2 x Płytka konstrukcyjna do klocków Plus-Plus MINI


Klocki dla dzieci Plus-Plus to niezykle kreatywne klocki dające możliwośc wspaniałej zabawy na gługie godziny. Jedynym narzędziem potrzebnym do stworzenia różnego rodzaju budowli jest tylko dziecięca wyobraźnia. Warto zauważyć, że klocki Plus-Plus to coś więcej niż zwykłe budowanie z klocków - to źródło inspiracji do tego, aby dzieci same uzyskiwały oryginalne rozwiązania.

Klocki Plus-Plus w wersji Mini 20 mm to małe elementy. Zestaw zawiera 100 sztuk klocków Mini w neonowych, jaskrawych kolorach. Co ważne,  każdy zestaw klocków Mini można łączyć z innymi zestawami Mini.  Polecane szczególnie dzieciom w wieku 5+ i starszych.

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania, uwzględniają najwyższe standardy bezpieczeństwa - nie zawierają szkodliwych ftalanów oraz PVC. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji.

W zestawie znajdują się dwie płytki konstrukcyjna w kolorze zielonym. Płytki stanowią wspaniałe uzupełnienie dla klocków Plus-Plus. Mogą być podstawą do budowy domu, ogrodu, lasu, pojazdów lub innych konstrukcji. Płytki kompatybilne są z klockami Plus-Plus w rozmiarze Mini.


Klocki Plus-Plus występują w dwóch rozmiarach: Mini 20mm i Midi 50mm - zobacz w sklepie

Google+