Kod producenta: 50055
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  Meli

 • Ilość elementów.:: 

  2000el.

 • Wymiary opakowania:: 

  37x14x25cm.

 • Wykonane z: : 

  plastik

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko z okienkiem

Klocki Meli Construktor EDU 2000  (edu - jako zestaw dedykowany do przedszkoli)

Klocki Meli to klocki produkowane w Polsce. Stworzone z myślą o dzieciach, które uwielbiają konstruować różnorodne budowle.

Seria Construktor umożliwia tworzenie bardziej zaawansowanych obiektów, w porównaniu do serii Basic, dzięki dodatkowym elementom jak: koła, ośki czy też pięciokąty. Dzięki nim można zbudować dowolne, zmechanizowane obiekty,  jak np. roboty czy pojazdy kołowe. To wszystko oczywiście w pełnej gamie kolorystycznej klocków Meli! 

Jak będą wyglądały budowle to wszystko zależy jedynie od wieku budowniczego, jego  kreatywności i ilości elementów, gdyż same klocki umożliwiają budowę konstrukcji zarówno płaskich jak i przestrzennych. Dlatego też są odpowiednie zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym a nawet dorosłych

Do każdego zestawu klockòw Meli dołączona jest instrukcja budowy z przykładowymi konstrukcjami, jednakże jesteśmy pewni, że będą one tylko podpowiedzią w zabawie.

Dlaczego? Bowiem klocki Meli wciągają do zabawy i wręcz same "kleją się w rękach".  Dzięki temu, co chwilę powstaje coś nowego, a różnobarwna kolorystyka sprawia, że konstrukcje prezentują się bajecznie!

Zestaw Meli CONSTRUKTOR EDU 2000 zawiera:

+ instrukcję z przykładowymi konstrukcjami

 

Spróbuj, a zapewne zdziwisz się jak wielkie możliwości drzemią w klockach Meli!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+