Kod producenta: 13109.00
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  18m+

 • Producent:: 

  Oops

 • Ilość elementów.:: 

  30el.

 • Wymiary opakowania:: 

  30.5 x 25 x 20cm

 • Wykonane z: : 

  plastik

 • Rodzaj opakowania: 

  plastikowe wiaderko z zegarem

Klocki maxi Zegar miasto Oops

Oops to szwajcarska marka zabawek i artykułów dla Dzieci, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród Rodziców na całym świecie. Wszystkie produkty marki Oops zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Te kreatywne i inspirujące zabawki, nie tylko zaciekawią Malucha, ale również pozwolą mu się prawidłowo rozwijać, zapewniając długie godziny wesołej zabawy.

 

Klocki maxi Zegar miasto Oops to nowa propozycja od marki Oops. Klocki stworzone z myślą o młodszych dzieciach. Klocki Oops to bezpieczeństwo a zwłaszcza oryginalnia i niepowtarzalna kolorystyka nawiązująca do całej kolekcji marki Oops. Bajeczne kolory, charakterystyczne cudowne postacie sprawiają, że każde dziecko będzie nimi oczarowane.

Duże klocki maxi, które z łatwością dopasowywują się do siebie co jest niezwykle ważne dla małego dziecka.Tarcza zegarowa umieszczona na opakowaniu z ruchomymi wskazówkami to także dodatkowa zaleta tego zestawu.

W zestawie znajdują się:

- 30 klocków maxi do budowy

- 2 klocki postacie: pies i kot

 

Zapakowane w wiaderko w kształcie domku, które jest dodatkową atrakcją dla dziecka i ułatwia przechowywanie klocków. Ponadto na opakowaniu zamieszczona jest tarcza zegarowa, dzięki której dziecko poznaje godziny. Pomysłem może być np. okreslenie czasu jakie dziecko otrzymuje do zabawy, przed tykonaniem następnego zadania.

Klocki idealne na prezent!

Google+