Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  Ludus

 • Ilość elementów.:: 

  12 el.

 • Wymiary opakowania:: 

  17x17x17

 • Wykonane z: : 

  drewno + tworzywo sztuczne

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

Ludus to włoska marka, produkująca w Mediolanie produkty według najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa.  Wszystkie zestawy marki Ludus zostały stworzone z myślą o środowisku naturalnym. Klocki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, mają zaokrąglone rogi, są zaprojektowane i produkowane we Włoszech. Opakowanie jest z ciemnej tektury z poręcznym sznureczkiem.  

Dzięki oryginalnym pomysłom, twórcom marki udało się stworzyć ciekawą koncepcję zabawek, które stymulują rozwój, pobudzają wyobraźnię i wspierają rozwój małej motoryki u dzieci.

Należy pamietać, że marka Ludus powstała z myślą o dzieciach i z założeniem, że mądre i interesujące zabawki z zasady mają rozwijać i uczyć, zapewniając przy tym to, co dla dzieci najważniejsze, czyli dobrą zabawę!


Drewniane klocki pozwalają dziecku rozwijać wyobraźnię, pobudzają umiejętności motoryczne oraz umożliwiają rozpoznawanie kształtów oraz kolorów. Zestaw klocków zachęca dzieci do kreatywnego tworzenia i budowania kolejnych modeli. Każdy z elementów zestawu jest w odpowiedniej wielkości i kształcie dzięki czemu świetnie odnajduje się w rączkach najmłodszych dzieci.

 

Drewniane klocki konstrukcyjne HELICO – Helikopter, to zestaw składający się z 8 oddzielnych elementów drewnianych z drzewa brzozowego oraz 4 kształtek z tworzywa sztucznego, z których można zbudować helikopter.

Wiek: 3+Google+