Kod producenta: RN2170B
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek dziecka:: 

  5+

 • Producent:: 

  Laser Pegs

 • Ilość elementów:: 

  98 el.

 • Wykonane z: : 

  Plastik

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

LASER PEGS 8 IN 1 CONSTRUCTION RUNNER

Wkrocz do fascynującego świata klocków Laser Pegs! Klocki Laser Pages to innowacyjne klocki dla dzieci, które charakteryzują się dodatkowymi elementami zawierającymi diody LED. Dzięki nim możesz zbudować konstrukcje, które nie tylko wspaniale wyglądają ale i rozbłysną światłem! Wszystkie zestawy klocków Laser Pegs można ze sobą dowolnie  łączyć. W każdym zestawie szczegółowa instrukcja.

 

Wykonane z wytrzymałego, lekko przeźroczystego i kolorowego plastiku, co w połączeniu ze świecącymi elementami nadaje budowli niesamowitego wyglądu. Klocki Laser Pegs z pewnością zachęcą Twoje dziecko do zabawy a tym samym rozwijania umiejętności motorycznych, manualnych oraz logiki.

 

Coś niebywałego! Klocki Laser Pegs nie tylko świecą ale teraz i jeżdżą! Seria Laser Pegs Runners pozwala twoim budowlom jeździć i to na różnych prędkościach. Pobij rekordy szybkości razem z zestawem Laser Pegs Construction Runner! Oddajemy do Twojej dyspozycji możliwość zbudowania aż 8 różnych modeli. 4 świecące Laser Pegs oraz 93 kolorowych elementów konstrukcyjnych dostarczy zabawy na długie godziny! Wiemy, że twory, które stworzysz będą wykraczały poza granice wyobraźni!

 

Klocki kompatybilne z popularnymi innymi klockami.

Google+