Kod producenta: G1670B
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
 • Rekomendowany wiek:: 

  5+

 • Producent:: 

  Laser Pegs

 • Ilość elementów.:: 

  94 el.

 • Wykonane z: : 

  Plastik

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

LASER PEGS 12 IN 1 CARGO PLANE

Wkrocz do fascynującego świata klocków Laser Pegs! Klocki Laser Pages to innowacyjne klocki dla dzieci, które charakteryzują się dodatkowymi elementami zawierającymi diody LED. Dzięki nim możesz zbudować konstrukcje, które nie tylko wspaniale wyglądają ale i rozbłysną światłem! Wszystkie zestawy klocków Laser Pegs można ze sobą dowolnie  łączyć. W każdym zestawie szczegółowa instrukcja.

 

Wykonane z wytrzymałego, lekko przeźroczystego i kolorowego plastiku, co w połączeniu ze świecącymi elementami nadaje budowli niesamowitego wyglądu. Klocki Laser Pegs z pewnością zachęcą Twoje dziecko do zabawy a tym samym rozwijania umiejętności motorycznych, manualnych oraz logiki.

 

Odkrywaj najciemniejsze zakątki przestrzeni z zestawem Laser Pegs Cargo Plane! Oddajemy do Twojej dyspozycji możliwość zbudowania aż 12 różnych modeli. 14 świecących Laser Pegs® oraz 80 kolorowych elementów konstrukcyjnych dostarczy zabawy na długie godziny! Wiemy, że twory, które stworzysz będą wykraczały poza granice wyobraźni!

 

Klocki kompatybilne z popularnymi innymi klockami.

Google+