klocki konstrukcyjne, Pingwiny z madagaskaru, klocki Madagaskar, Cobi, klocki, pingwiny
Kod producenta: 26280
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  5+

 • Producent:: 

  COBI

 • Ilość elementów.:: 

  280 el.

 • Wykonane z: : 

  plastik

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

S.T.A.N.K. 26280 Pingwiny z Madagaskaru

 

Pingwiny z Madagaskaru to nowa kolekcja klocków Cobi. Powstała na podstawie jednego z najbardziej popularnego wśród dzieci serialu animowanego Pingwiny z Madagaskaru.  Opowiada on o czterech pingwinach, które wracają do Central Parku i pilnują porządku w zoo. W przeprowadzaniu ich super tajnych misji przeszkadzają im lemury z samozwańczym Królem Julianem na czele. W zoo pingwiny poznają nowych przyjaciół, jednak wrogowie też dają o sobie znać.  Niejednokrotnie działania ptaków wykraczają poza obręb zoo, a niekiedy muszą także mierzyć się z siłami zagrażającymi całemu światu.

Z klockami Cobi z serii Pingwiny z Madagaskaru dzieci przeżyja wiele ekscytujących przygód, które oprócz zabawy doskonale rozwijają wyobraźnię.

Pingwiny przez przypadek aktywowały starą broń - S.T.A.N.K., stworzoną przez Kowalskiego. Muszą przetransportować ją do odludnego miejsca, zanim nastąpi eksplozja śmierdzącej zawartości. Tymczasem Julian myśli, że to nowy tron, siada na nim, ale maszyna go związuje. Czas uratować Juliana.

   

S.T.A.N.K. 26280 : Jest tu sześciokołowa ciężarówka, która musi przewieźć aktywowaną broń. Aby to zrobić będą Ci do tego potrzebne zawarte w zestawie akcesoria, takie jak:  dynamit, dyktafon, słuchawki  i radar.

Cały zestaw składa się z:

 • 280 elementów,
 • w tym 2 figurek (Króla Juliana i Kowalskiego)
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+