Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  PIX-IT

 • Ilość elementów.:: 

  360el.

 • Wykonane z: : 

  silikon

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

PIX-IT Premium

Odwzorowywanie, układanie, kodowanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne!

PIX-IT to zabawka dla dzieci zarówno w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, stworzona zgodnie z zasadami i wymogami określonymi przez Marię Montessori. Zabawa PIX-IT polega na wciskaniu-układaniu kolorowych, silikonowych elementów na specjalnej macie. W ten sposób dziecko może stworzyć swój obrazek lub wykonać jedno z zadań z załączonej do zestawu książeczki. 

Zadania można dobierać do wieku i zdolności dziecka; od najprostszych do najbardziej skomplikowanych. Młodsze nauczą się odwzorowywać rozmaite kształty, układając je na półprzezroczystej macie, starsze postawią pierwsze kroki w tak popularnej dziś nauce kodowania i programowania.

PROSTA WERSJA ZABAWY = PÓŁPRZEZROCZYSTA MATA Dzieci wkładają kartę z zadaniem pod matę i wykonują je według instrukcji.

WERSJA TRUDNIEJSZA ZABAWY = ZIELONA MATA Dzieci kładą sobie kartę z zadaniem obok maty i wykonują zadanie zgodnie z instrukcją.

Zabawa PIX-IT wspiera i stymuluje: rozwój myślenia abstrakcyjnego, rozwój wyobraźni i kreatywności, umiejętność koncentracji i skupienia na zadaniu, rozwój wyobraźni przestrzennej, pamięć, rozwój logicznego myślenia, rozwój małej motoryki, zdolności matematyczne, komunikację i rozwój słownictwa.

W zestawie:

- In luxury printed cardboard box 360 elementów (w 6 kolorach)

- 2x mata 30x21cm (1x zielona i 1x przezroczysta)

- 2 x książeczka z zadaniami i rysunkami (książeczka w językach: angielskim, francuskim i niemieckim)

Elementy PIX-IT wykonane są z wysokiej jakości silikonu. Zabawka spełnia wszelkie wymagania stawiane tego typu produktom w UE i USA  (EN-71-1, EN71-2, EN 71-3 i ASTM F963-16). Produkt nie zawiera ftalanów.

Przeznaczone dla dzieci pow. 3 lat.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+