Wczytuję dane...
Kod producenta: ZS211
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  6+

 • Producent:: 

  Kreatywna Kompania

 • Ilość elementów.:: 

  211el.

 • Wymiary opakowania:: 

  210 x 180 x 180mm

 • Wykonane z: : 

  drewno

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko z workiem

Trick Logic kreatywne płytki zestaw STARTOWY 211 el. w worku

 

Zestaw startowy to mix akcesoriów i płytek w worku i kartonie dla rozpoczynających zabawę z płytkami Trick Logic

Zawiera 211 el.  Trick Logic w tym:

 • 100 x płytki rozmiar 50x25x5 mm / naturalny buk
 • 20 x płytki rozmiar 50x25x5 mm / seledyn
 • 20 x płytki rozmiar 50x25x5 mm / ciemny lazur
 • 20 x płytki rozmiar 50x25x5 mm / łosoś
 • 20 x płytki rozmiar 50x25x5 mm / śliwka
 • 20 x płytki rozmiar 50x25x5 mm / szara mięta
 • 4 x płytki rozmiar 100x50x25 / most
 • 4 x schody
 • 2 x kołowrotek
 • 1 x szpula

Zapakowne w bawełniany worek w czerwonym kolorze i estetyczne pudełko. 

To coś więcej niż derwniane płytki -  ilość sposobów ich wykorzystania jest praktycznie nieograniczona. Można z nich BUDOWAĆ, można nimi GRAĆ lub UKŁADAĆ jak kostki domina bijąc rekordy na miarę DOMINO DAY.  Nic nie stoi na przeszkodzie aby różnokolorowe płytki układać jak PUZZLE, które po wywróceniu stworzą piękny, zaprojektowany przez Ciebie wzór... Kształt i wyważenie środka ciężkości tych drewnianych płytek umożliwiają kreowanie wielopoziomowych przeplotów, rzędów i skomplikowanych układów.

 

System płytekTrickLogic wraz z akcesoriami to świetna rozrywka dla każdego niezależnie od wieku i płci. Łączy on w sobie elementy zabawy oraz kreatywnego i logicznego myślenia. Wspomaga rozwój nie tylko dzieci i młodzieży ale również dorosłych w zakresie percepcji przestrzeni i zdolności motorycznych. Zabawa płytkami TrickLogic doskonale wpływa na uspokojenie oraz polepszanie umiejętności koncentracji i panowania nad swoim ciałem.

  

Co sprawia, że płytki TrickLogic są tak niezwykłe i oryginalne:

- Trick Logic wyprodukowano w Polsce, zgodnie z normami CE

- Materiałem użytym do produkcji płytek Trick & Logic jest bezsęczne, drewno bukowe  z ekologicznym certyfikatem FSC
- Idealny i powtarzalny rozmiar płytek i akcesoriów.
- Idealnie wyśrodkowany punkt ciężkości każdej z płytek oraz wyszlifowane boki i kąty proste krawędzi umożliwiają pewne stawianie płytek na dowolnym z boków.
- Jakość zapewniona ręcznym sortowaniem płytek.

 

Trick Logic otrzymały pozytywną opinię pedagogiczną, zgodną z podstawowymi zasadami określonymi przez Polski Komitet Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego. Zabawa klockami z drewna pełniąc funkcję edukacyjną, dodatkowo zawiera w sobie również czynnik terapeutyczny, ułatwia bowiem rozładowanie napięcia oraz stymuluje rozwój dziecka. Materiał, z którego klocki są wykonane – naturalne drewno- działa uspokajająco.  Wspólna zabawa dziecka z rówieśnikami, z rodzicami czy innymi partnerami uczy zachowań społecznych, utrwala pewne zachowania, normy i zwyczaje. Krótko mówiąc - zabawa klockami z drewna pomaga dziecku w osiągnięciu dojrzałości fizycznej, społecznej i umysłowej. Dziecko podczas zabawy płytkami TrickLogic ćwiczy dotyk, wzrok i słuch jak również pomaga rozwijać zręczność ( koordynację wzrokowo- ruchową ), przygotowując dziecko do nauki pisania i rysowania. 

 

Trick Logic mimo, iż nie posiadają żadnych systemów łączenia pozwalają na ustawianie nawet najbardziej skomplikowanych budowli. Im dokładniej przemyślana jest konstrukcja ścian oraz konstrukcja wewnętrzna podtrzymująca piętra i utrzymująca budowlę w całości tym większe zadowolenie.

Budowa bez łączeń jest sztuką wymagającą nie tylko kreatywnego myślenia i przewidywania zachowania się poszczególnych elementów pod wpływem innych ale również koncentracji, uspokojenia i opanowania wywołanego podświadomie drżenia rąk.

 

Wbrew pozorom nie jest to zabawa tylko dla najmłodszych. Zapraszamy do ustawiania budowli według swoich własnych  lub do tworzenia replik istniejących i wszystkim znanych.


Wymiary jednej płytki wynoszą: 5 cm x 2,5 cm x 0,5 cm

Czytaj więcej - zakładka plik do pobrania

Google+