Wczytuję dane...
Kod producenta: 21120
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  Matador

 • Ilość elementów.:: 

  108 el.

 • Wymiar klocka:: 

  pojedynczy klocek 4x4cm

 • Wykonane z: : 

  drewno

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

Klocki konstrukcyjne Matador KI 2

Klocki Matador powstały z myślą o dzieciach, które maja duszę małego konstruktora! Dzięki nim dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi budowniczy. Wyprodukowane w Austrii, co gwarantuje wysoką jakość produktu a tym samym bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy.

Zabawa klockami Matador polega na łączeniu drewnianych klocków za pomocą solidnych, drewnianych kołków-patyczków. Do pomocy dziecko dysponuje dołączonym do zestawu drewnianym młotkiem, szczypcami oraz klinem, ucząc się tym samym podstawowych zasad wykorzystania narzędzi stolarskich, a takie umiejętności z pewnością przydadzą się także w dorosłym życiu. Klocki Matador doskonale ćwiczą umiejętność dopasowywania elementów,  rozwijają koordynację ruchową jak również trenują cierpliwość, bowiem stworzenie solidnej konstrukcji wymaga od dziecka precyzji i zaangażowania.

Zestaw Ki 2 to zestaw startowy dla małych początkujących architektów i stolarzy.  Rozmiar najmniejszego pojedyńczego klocka to aż 4cm na 4cm

W zestawie znajdują się:

- 108 części, narzędzia 

- instrukcja obrazkowa.

Za pomocą zestawu Ki 2 można tworzyć także różne własne konstrukcje, jak również łączyć z innymi zestawami z serii KI.

Klocki  bodpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia, jednakże tymi klockami może się doskonale bawić nawet 6 czy 7 latek.

Google+