Wczytuję dane...
Kod producenta: 130180
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  10m+

 • Producent:: 

  Playme

 • Wymiary opakowania:: 

  22.7 x 18 x 1cm

 • Wykonane z: : 

  drewno

 • Rodzaj opakowania: 

  folia

Playme to firma, która specjalizuje się w drewnianych zabawkach dla dzieci, dbając o ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie produkty Playme powstają z myślą o psychicznym i fizycznym rozwoju dziecka, zapewniając wspaniałą edukację połączoną z dobrą zabawą. Drewno, z którego zostały wykonane jest naturalne i w pełni odnawialne. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo, jakość oraz trwałość produktów Playme. Solidność i prostota wykonania, przyjemne kolory a także ekologiczne motywy gwarantują doskonałą i długotrwałą zabawę dla każdego dziecka.

  

PLAYME DREWNIANA UKŁADANKA MAGNETYCZNA 3D PAW


Zestaw zawiera 7 drewnianych elementów (główek zwierzaków i roślin), które dziecko dopasowywuje do odpowiednich rysunków tj. brzuszków i nóżek zwierzęcych postaci.  Po dopasowaniu wszystkich elementów układanki powstaje obraz 3D.
Magnetyczne klocki-układanka to fantastyczna zabawa i jednocześnie nauka o przyrodzie. Wspaniała kolorystyka, żywe barwy i doskonale dopasowane elementy do małych rączek zachęcają do zabawy.

Produkt atestowany i całkowicie bezpieczny dla maleństwa. Idealna rozrywka w domu oraz w czasie podróży oraz na prezent.

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+