Wczytuję dane...
Kod producenta: 1624
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  GIGO

 • Ilość elementów.:: 

  71 el.

 • Wymiary opakowania:: 

  10 x 10 x10

 • Wymiar klocka:: 

  klocek sześcian 2cm x 2cm

 • Wykonane z: : 

  plastik

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

GIGO Sea Life - Życie morskie 20in1

Zestawy konstrukcyjne GIGO to nowy wymiar zabawy klockami. Ich prosta a zarazem niesamowicie przemyślana konstrukcja pozwala na budowę skomplikowanych konstrukcji zarówno statycznych jak i ruchomych. Podstawowy klocek GIGO to sześcian o wielkości 2cm x 2cm wykonany z bardzo trwałego, solidnego i wyprofilowanego tworzywa. oraz jego zaokrąglone lub "ścięte" odpowiedniki. Powtarzalność elementów sprawia, że zgubienie klocka nie jest powodem do zmartwień, bowiem nie przekreśla to dalszej zabawy! Dodatkowe elementy jakie możemy znależ w zestawach to np. koła, główki, patyczki itp.  Ponadto wszystkie zestawy GIGO są ze sobą kompatybilne dzięki czemu można je  rozbudowywć a im więcej klocków tym więcej zabawy! 

  

Prosty system łączenia klocków GIGO sprawia, że dziecko może tworzyć zarówno konstrukcje płaskie jak i trójwymiarowe. Klocki posiadają dziurki i owalne wypustki, co umożliwia poruszanie się konstrukcji. Nie wymagają łączników - wystarczy wcisnąć  jeden klocek w drugi, co sprawia, że już najmłodsze dzieci mogą rozpocząć zabawę z klockami GIGO. Doskonale wyprofilowane klocki sprawiają, że konstrukcje są trwałe i nie rozpadają się. Rozczepiając klocki słychac także bardzo zabawny i przyjemny odgłos odsysanego powietrza "zabawne plumkanie", co dodatkowo urozmaica zabawę i świadczy o doskonałym połączeniu elementów. Do każdego zestawu dołączono także specjalny rozdzielacz do klocków, którym można ułatwić wyjęcię najmniejszych elementów imitujących np. oczy.

 

GIGO Sea Life - Życie morskie 20in1 to zestaw  stworzony z myślą o bidowie zwierząt morskich. Zestaw 71 el. wyposażony w kolorowe klocki i dużej ilości podstawowych i "ściętych" klocków.

W zestawie znajduje się także ulotka przedstawiająca porpozycje 20 różnych konstrukcji. Nie mniej jednak to tylko kilka propozycji, bowiem  możliwości zestawu są o wiele większe - wszystko zależy tylko od wyobraźni małych konstruktorów! 

 

Klocki GIGO to niezwykle proste a tym samym  bardzo kreatywne klocki doskonałe dla każdego dziecka!

Produkty powiązane
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+