DJECO, BOMBERO, STRAŻAK, klocki konstrukcyjne
Kod producenta: DJ06411
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
 • Rekomendowany wiek:: 

  2+

 • Producent:: 

  Djeco

 • Ilość elementów.:: 

  13 el.

 • Wymiary opakowania:: 

  20x15x8

 • Wykonane z: : 

  drewno

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

Drewniany składany samochód BULDY BOMBERO - straż

 

Klocki Djeco z serii BULDY to drewniane klocki konstrukcyjne stworzone z myślą o małych dzieciach 2+, które dopiero wkraczają w świat małych konstrukcji. Klocki wyróżniają się specjalnymi profilami, bowiem każdy z nich jest tak wycięty aby po ułożeniu jeden na drugim powstał samochód. Klocki automatycznie zazębiają się ze sobą. Dziecko nie musi używać siły, łatwo ułoży pojazd, który dodatkowo będzie mógł sam poprowadzić. Zestawy BULDY można ze sobą łączyć i tworzyć własne niepowtarzalne pojazdy i konstrukcje.

 

W zestawie BULDY BOMBERO znajduje się 13 różnych drewnianych elementów, z których można ułożyć wóz strażacki w czterech różnych wersjach. Jednakże dziecko może stworzyć także swój własny unikatowy pojazd, układają klocki w jeszcze innej konfiguracji. Klocki BULDY BOMBERO są doskonale wyprofilowane,  mają  zaokrąglone brzegi  a  wielkością są doskonale dostosowane do małych rączek. Zabawa klockami BULDY uczy dziecko konstrukcji przestrzennych jak i logicznego myślenia.

 

Zabawki firmy Djeco są zaprojektowane przez znanych francuskich ilustratorów, dopracowane w każdym szczególe, wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości, sprawiają, że zabawka będzie służyła dziecku przez wiele lat!

Google+