Wczytuję dane...
Kod producenta: KA10683
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  6m+

 • Producent:: 

  K's kids

 • Wymiar klocka:: 

  120 x wys. 38 x dł. 58,5

 • Wykonane z: : 

  plastik + materiał

 • Rodzaj opakowania: 

  torba foliowa

Fioletowa ośmiornica z 60 kolorowymi piłeczkami w swoim "ciele" czeka na dzieci, by je mocno uściskać. To zabawka w znaczny sposób wpływająca na rozwój sensoryczny dziecka. Rozpocznij zabawę już od 6 miesiąca. Korzystaj z basenu z kulkami we własnym domu! Stymulacja sensoryczna poprzez piłeczki masujące skórę, dotyk różnych materiałów i struktur, a także różne dźwięki to wspaniałe doświadczenie zmysłowe rozwijające dziecko. Ośmiornica posiada szeleszczące elementy, grzechotkę, gryzak i bezpieczne lusterko.
Dzieci mogą rozpiąć suwak ośmiornicy, siadać w środku w basenie z piłeczkami i godzinami wspaniale się bawić. W jej brzuszku znajduje się 60 kolorowych piłeczek, które maluch może przekładać i ściskać. Piłeczki mają 2 wielkości, dzięki czemu dziecko nauczy się odróżniać nie tylko barwy, ale i rozmiary. Gdy suwak jest zapięty, Twoje dziecko odkryje również inne możliwości zabawy. Może bawić się grzechotką oraz "kropami" znajdującymi się na ciele, które mają różne faktury materiałów, szeleszczące elementy, lusterko, odnajdzie także otwór, przez który może wyciągać piłki ze środka lub je wkładać.
Jest to fantazyjna zabawka, która w atrakcyjny sposób pozwala połączyć zamiłowanie dzieci do piłek, z ich zamiłowaniem do chowania i odkrywania zabawek, a wszystko to w jednej, słodkiej, pluszowej zabawce.

Zabawki dla dzieci K's Kids to seria specjalnie stworzona dla rozwoju niemowląt i małych dzieci. K's Kids zajmuje się tworzeniem zabawek najlepiej dopasowanych do małych rączek i zmysłów maleństw. K's Kids używa najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów do produkcji uroczych, edukacyjnych i przynoszących radość zabawek.
Zabawki K's Kids przyciągają uwagę swoją oryginalnością i powstają przy udziale zespołu rozwojowego włączając pomoc wielu psychologów, specjalistów dziecięcego rozwoju oraz rodziców. Pomysły K's Kids są wysoce doceniane przez branżę, jak również przez samych rodziców i ich pociechy. Zabawki K's Kids zdobyły wiele światowych nagród i cieszą miliony maluchów w 50 krajach świata.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- sprawności manualnej,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- poznawania związków przyczynowo-skutkowych,
- logicznego myślenia,
- dopasowywania,
- dotykania i chwytania.

http://www.marko-baby.pl/pliki/download/kskids/o%C5%9Bmiornica/1-.gif

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Google+