Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  10m+

 • Producent:: 

  Playme

 • Ilość elementów.:: 

  24 el.

 • Wymiary opakowania:: 

  11,5 x 11,5 x 4,5 cm

 • Wykonane z: : 

  drewno

 • Rodzaj opakowania: 

  folia

Playme klocki układanka drewniana Disney - Dora

 

Playme to firma, która specjalizuje się w drewnianych zabawkach dla dzieci, dbając o ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie produkty Playme powstają z myślą o psychicznym i fizycznym rozwoju dziecka, zapewniając wspaniałą edukację połączoną z dobrą zabawą. Drewno, z którego zostały wykonane jest naturalne i w pełni odnawialne. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo, jakość oraz trwałość produktów Playme. Solidność i prostota wykonania, przyjemne kolory  gwarantują doskonałą i długotrwałą zabawę dla każdego dziecka.

 

Klocki układanki Playme to bardzo praktyczne klocki-układanka dla maluszków. W zestawie znajdujeą się 24 płaskie klocki o wymiarach 4,5 x 4,5 x 0,5cm. z których układa się 6 różnych układanek.

Klocki znajdują się w drewnianym pudełeczku z wysuwanym wieczkiem, co ułatwia przechowywanie klocków. Po skończonej zabawie dziecko może schować puzzle do pudełka a na pewno żadna z tych części się nie zgubi. Drewniane pudełko służy także jako wspaniała  podstawka do układania. Sympatyczne zwierzątka zachęcą do pierwszych prób układania rozwijając tym samym zdolnośc logicznego myślenia.

Dziecko poprzez zabawę doskonale rozwija wyobraźnię, umiejętność kojarzenia, zdolności manualne, pamięć wzrokową a także naukę zachowań społecznych przez wspólną zabawę.

Bardzo praktyczne i edukacyjne klocki dla najmłodszych.

Klocki dostępne  także z innymi rysunkami - zobacz inne produkty Playme.

Google+