Kod producenta: 130157
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
 • Rekomendowany wiek:: 

  10m+

 • Producent:: 

  Playme

 • Ilość elementów.:: 

  27 el.

 • Wymiary opakowania:: 

  19,8 x 19,8 x 1,5 cm

 • Wykonane z: : 

  drewno

 • Rodzaj opakowania: 

  folia

Playme to firma, która specjalizuje się w drewnianych zabawkach dla dzieci, dbając o ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie produkty Playme powstają z myślą o psychicznym i fizycznym rozwoju dziecka, zapewniając wspaniałą edukację połączoną z dobrą zabawą. Drewno, z którego zostały wykonane jest naturalne i w pełni odnawialne. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo, jakość oraz trwałość produktów Playme. Solidność i prostota wykonania, przyjemne kolory a także ekologiczne motywy gwarantują doskonałą i długotrwałą zabawę dla każdego dziecka.

 

PLAYME UKŁADANKA DREWNIANA MOTYL 4 w 1

To drewniane, kolorowe, wielowarstwowe klocki - puzzle, z których można ułożyć 4 różne układanki przedstawiające poszczególne etapy życia przedstawianego zwierzątka. Klocki dopasowywuje się kształcem i kolorem na wygodnej drewnianej podstawce z otworami, która jest idealna do zabawy zarówno w domu jak i w  podróży.

Każda układanka jest innej wielkości dlatego też, dla ułatwienia zostały dodatkowo ponumerowane na odwrocie cyframi odpowiadającymi kolejności warstwy układanki.

 

Układanka Motyl przedstawia etapy życia motyla od wyklucia z jajeczka po dorosłą postać. Na spodzie układanki znajduje się obrazek przedstawiający jajeczka, z których powstaje gąsiennica. Kolejne warstwy to kolejne etapy rozwoju motylka: gąsiennica, poczwarka, wykluwający się motyl , dorosły, piękny motyl. Każda kolejna warstwa tworzy większy obrazek.


W zestawie 4 układanki o wymiarach:
- układanka 4 elementowa 9,2 x 10 cm
- układanka 6 elementowa 11,5 x 11,5 cm
- układanka 7 elementowa 13,5 x 14,0 cm
- układanka 10 elementowa 17,3 x 16,2 cm


To fantastyczna zabawa i jednocześnie nauka o przyrodzie.  Idealna na prezent.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+