Wczytuję dane...
Kod producenta: KA10646
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  12m+

 • Producent:: 

  K's Kids

 • Ilość elementów.:: 

  4 el.

 • Wymiary opakowania:: 

  dł: 26cm x szer: 10cm x śr: 18cm

 • Wykonane z: : 

  guma

Przedstawiamy Państwu kolekcję mięciutkich, gumowych klocków Popboblocks, które zapewniają najmłodszym niekończącą się zabawę. Dzięki możliwości łączenia ich ze sobą, tylko wyobraźnia dziecka będzie granicą ich możliwości.

Pojazdy Popbo już tu są! Przedstawiamy Wam Holownik Bobbiego - 1 z 5 samochodów zrobionych z delikatnych klocków, które są idealne dla małych dzieci do nauki nazw pojazdów. Można również dokupić: wóz strażacki i policyjny, betoniarka, samochód pomocy drogowej. Bądź kreatywny i zbuduj hybrydę używając różnych części samochodów. W skład każdego pojazdu wchodzi jeden z przyjaciół K’s Kids, gra interaktywna oraz książeczka z opowiadaniem i ćwiczeniami.

Zabaw klockami Popbo jest wiele, w zależności od wieku dziecka np.:

- 6-18 miesięcy, szkolenie umiejętności ruchowych - odłączenie Popbo klocków poprzez łączenie dwóch dowolnych kawałków razem i zachęcanie dziecka do odłączania ich od siebie poprzez pociąganie na boki w przeciwnych kierunkach. Trenowanie poziomych ruchów rąk i ramion.

- 12-24 miesiące, koordynacja wzrok-ręka. Kiedy dzieci poznają już różnice pomiędzy wgłębianiami a wypukłościami mogą bez problemu połączyć bloki Popbo i stworzyć szkolny autobus Patricka.

- 18-36 miesięcy, własna satysfakcja i trening umiejętności społecznych - wyścigi samochodowe. Dzieci ścigają się samochodami z innymi dziećmi z wykorzystaniem różnych pojazdów Popbo.

Produkty powiązane

Google+