Wczytuję dane...
Kod producenta: PXB-16-08
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
  • Rekomendowany wiek:: 

    6+

  • Producent:: 

    Pixi Crew

  • Rodzaj opakowania: 

    folia

PLECAK 2-komorowy z dużym zielonym panelem

  

Zaprojektuj front plecaka według własnego pomysłu . Zmieniaj go jak chcesz i kiedy chcesz . Bądź kreatywny. 

Plecak szkolno/codzienny z panelem silikonowym o wymiarach 25 x 29 punktów do układania wzorów z silikonowych pikseli.Panel silikonowy jest to specjalna powierzchnia,na której za pomocą silikonowych pixelowych klocków można układać niepowtarzalne wzory,które nadają produktowi wyjątkowy charakter. Pokryty pikselami panel plecaka jest giętki i niezwykle trwały. Piksele bardzo dobrze trzymają się powierzchni, przez co są odporne na codzienne użytkowanie plecaka.

Plecak wykonany jest z wodoodpornej tkaniny poliestrowej. Dla wygody użytkowania, plecak ma ergonomiczny kształt i specjalnie wykonany tył który spełnia wysokie wymagania plecaka szkolnego/studenckiego. Paski są wyściełane i regulowane a uchwyt usztywniony . Dla bardziej komfortowego użytkowania można również użyć regulowanego paska na klatce piersiowej z zamkiem.

Wewnątrz dużej kieszeni która mieści zeszyty i segregatory A4 znajduje się dodatkowa wyściełana przegroda (mieści laptopa/notebooka do 15 ' ). Z przodu kieszeń pomieści zeszyty formatu A4 , jak również w mniejszych kieszonkach możesz schować długopisy, telefon lub inne drobiazgi. Po obu stronach znajdują się kieszenie boczne na 1,5 l butelki.

Na spodzie plecaka umieszczone gume antyposlizgową, która pozwla postawić stabilnie plcak, a także chroni go przed zabrudzeniem.

Wraz z plecakiem otrzymasz zestaw ok. 200 pikseli .

Wymiary (szer. × wys. × głęb. cm) 49 × 36 × 21 .

Waga : 1300 g

Rozmiar pixeli : L

kolor: zielona kratka, panel: zielony


Google+