Wczytuję dane...
Kod producenta: PXB-06-P98
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  6+

 • Producent:: 

  Pixi Crew

 • Wymiar klocka:: 

  (szer. × wys. × głęb. cm) 33 × 47 × 20

 • Rodzaj opakowania: 

  folia

PLECAK 3-komorowy z PRZEGRODĄ NA LAPTOPA 15'. i dużym panelem fluorescencyjnym - kolorowy

 

Zaprojektuj front plecaka według własnego pomysłu. Zmieniaj go jak chcesz i kiedy chcesz. Bądź kreatywny.

Plecak do codziennego użytku z panelem o wymiarach 19 x 30 punktów do układania wzorów z silikonowych pikseli . Panel silikonowy jest to specjalna powierzchnia, na której za pomocą silikonowych pixelowych klocków można układać niepowtarzalne wzory,które nadają produktowi wyjątkowy charakter. Pokryty pikselami panel plecaka jest giętki i niezwykle trwały. Piksele bardzo dobrze trzymają się powierzchni, przez co są odporne na codzienne użytkowanie produktu 

Plecak wykonany jest z wodoodpornej tkaniny poliestrowej. Dla wygody użytkowania, plecak ma ergonomiczny kształt i specjalnie wykonany tył,  który spełnia wysokie wymagania plecaka szkolnego/studenckiego. Paski są wyściełane i regulowane a uchwyt usztywniony. Dla bardziej komfortowego użytkowania można również użyć regulowanego paska na klatce piersiowej z zamkiem lub pasek stabilizujący do mocowania torby na uchwycie walizki.

Wewnątrz dużej kieszeni, która mieści zeszyty i segregatory A4 znajduje się dodatkowa wyściełana przegroda (mieści laptopa/notebooka do 15 ' ). Z przodu mniejsza kieszeń mieszcząca zeszyty formatu A4 , jak również 3 mniejsza kieszeń na drobiazgi: ołówki, długopisy, pisaki, a także dokumenty. Po obu stronach znajdują się kieszenie boczne na 1,5 l butelki.

Wraz z plecakiem otrzymasz zestaw ok. 240 pikseli .

Wymiary (szer. × wys. × głęb. cm) 33 × 47 × 20 .

Waga : 1,13 kg

Rozmiar pixeli : L

materiał: wielokolorowy, panel: biały-fluorescencyjny


Google+