Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
  • Rekomendowany wiek:: 

    3+

  • Producent:: 

    Colorvelvet

Segregator COLORVELVET Smok ( z flamastrami w zestawie )


COLORVELVET to nowa marka charakteryzująca się wykorzystaniem czarnego weluru jako dekoracyjny element-kontur obrazów. 

Malowanki włoskiej firmy Colorvelvet to nie są typowe kolorowanki. Ich czarne kontury pokryte są delikatnym welwetem, po to by z łatwością trzymać się wzoru i nie wychodzić poza linie obrazka.

Dzięki temu malowanie jest proste i przyjemne, a ładny efekt zawsze gwarantowany. Obrazki posiadają bardzo wiele detali oraz symetrie, które zmuszają do skoncentrowania się, uspokojenia i wyciszenia.

Projektowane i produkowane we Włoszech.

 

Dzięki welurowi każdy obrazek, kolorowanka, segregator czy teczka staje się prawdziwym dziełem sztuki! 

Jak to działa?

W welurze został precyzyjnie wycięty wzrór graficzny po czym naklejono go na szywny papier. Pozostawione białe miejsca należy pokolorować według uznania bądź według załączonego do obrazka przykładu. Można kolorować wszystkim co pisze po papierze, flamastrami, kredkami, temperami itp. i tworzyć rewelacyjne efekty za pomocą cieniowania. Jeśli użyjemy odblaskowych pisaków efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny!

Ponadto z COLORVELVET nie ma szans aby obraz się nie udał - welur maskuje niedoskonałości jeśli dziecko np. wyjdzie za białe pole, dlatego też już także młodsze dzieci mogą swtorzyć wspaniałe dekorazyjne obrazy! Dzięki temu łatwiej nie wychodzić za linie, które są wypukłe, a na głębokiej matowej czerni nie widać drobnych potknięć przy kolorowaniu. Welwet nałożony jest na papier przyklejony do sztywnej tektury, a specjalny papier sprawia, że kolory są bardziej intensywne. Kolorowanki COLORVELVET nie potrzebują żadnych ramek - sztywny papier sprawa, że można swobodnie powiesić je na ścianie czy połozyć na biurku.

Pozwól dziecku stworzyć własne dzieło sztuki, które z pewnością każdy będzie podziwiał! 

 

W zestawie także 12 szt. flamastrów. 

Rozmiar: 32x27x4 cm

Przeznaczone dla dzieci pow. 3 roku życia.

  

Produkty powiązane

Google+