Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Ilość elementów.:: 

  14el.

 • Wymiary opakowania:: 

  19x24x 5cm

 • Wykonane z: : 

  tworzywo+magnes

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

Klocki Strips Elastic Magnetic Fashion

 

Klocki Strips to zupełnie inna forma klocka! Elastyczne a zarazem magnetyczne elementy pozwalają na zupełnie nową technikę budowania!

ŁĄCZ,  ZWIJAJ, PRZYKLEJAJ lub ODKLEJAJ - BAW SIĘ TAK, JAK CHCESZ!

Z klocków magnetycznych Strips można budować zarówno konstrukcje płaskie jak i przestrzenne a także przyklejać je do wszelkich metalowych powierzchni.

Każdy element posiada w sobie 3 magnetyczne punkty,  Elastyczne tworzywo sprawia, że są bardzo przyjemne w dotyku i wręcz jak wąż "wiją" się w rękach,  więc już samo przyczepianie ich do siebie sprawia dziecku wiele radości. Ponadto każdy klocek posiada boczne ząbki, dzięki czemu można je łączyć także poprzecznie.

Podstawowa technika budowania jest prosta - należy przyłożyć klocek do klocka odpowiednią stroną magnesu i "klik" - gotowe!  Taką technikę na pewno zastosują najmłodsze dzieci, zaś starsze dziecie z pewnością pokuszą się o bardziej skomplikowane kontrukcje. To wymaga już większego skupienia i logicznego myślenia. Aby powstały bardziej skomplikowane konstrukcje trzeba klocki wyginać i prawidłową stroną magnesu dopasować do reszty klocków. Nie lada wyzwanie dla każdego małego konstruktora!

Dołączone do zestawu metalowe, płaskie kółka służą jako element dekoracyjny np. oczy lub jako dodatkowe łączniki konstrukcji.

Dzięki magnetycznym klockom Strips dziecko:

- pobudza kreatywność i wyobraźnię

- uczy się logicznego myślenia i podstawowych zasad przyciągania magnetycznego

- ćwiczy małą motorykę i koordynację ruchową

W zestawie:

- 8 kolorowe Stripsy

- 2 dużeh metalowe kółka

- 2 małe metalowe kółka

- ulotka z inspiracjami do bodowy

Wymiary pojedynczego klocka to 11,5 x 3cm

 

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3+, jednakże naszym zdaniem pod nadzorem rodziców mogą się nimi bawić także młodsze dzieci.

Produkty powiązane

Google+