Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny

Cool Rainbow Loom,

zestaw kreatywny do robienia tęczowych bransoletek z kolorowych gumeczek.

Tęczowe Bransoletki to więcej niż tylko moda, która w zeszłym roku opanowała całą Amerykę, łącznie z czwórką moich dzieci. Tęczowe Bransoletki, które robi się z kolorowych gumeczek  na warsztacie tkackim zwanym z angielskiego Loom stały się obsesją.  Szał robienia bransoletek z gumczekek szybko rozprzestrzenił się po, można śmiało powiedzieć całym świecie. Dzieci tak zaangażowały się w robienie bransoletek, pierścionków, naszyjników z kolorowych gumek,  że niektóre szkoły w USA zakazały przynoszenia ich do szkoły. Ale nie tylko dzieci polubiły tęczowe bransoletki .... sama mam ich kilkanaście i nie dlatego, że zrobiła je moja córka, ale ponieważ są śliczne i kolorowe.

Zestaw Cool Rainbow Loom zawiera 600 kolorowych gumeczek, 24 klipsy, szydełko oraz warsztat tkacki czyli Loom. Zestaw kreatywny Cool Rainbow to nie tylko zabawka dla dziewczynek, wystarczy zmienić kolory gumek z różowych na czerwony i stworzyć prawdziwie „męską” bransoletkę.

Ze względu na małe elementy, szydełko zestaw Cool Rainbow Loom jest przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia, jednak i 5 letnie maluchy świetnie sobie radzą, ćwiczą koordynację rąk i skupienie (przy nadzorujących ich rodzicach). Zabawka stała się hitem w Stanach i na świecie, ponieważ jest to genialna zabawa dla tak dla  8 latki jak i 18 latki . Starsze dzieci robią skomplikowane wzory, młodsze łatwiejsze, od prostych bransoletek po kolczyki, torebki, gumowe ludziki. Zestaw jak i gumeczki posiadają badania EN71, oraz znak jakości CE, jako zestaw kreatwyny dla dzieci od 8 roku życia.

Do każdego zestawu dodajemy  GRATIS!

 Kolorowe, drewniane koraliki, które można pięknie włączyć w kompozycję bransoletki

- zestaw wybieramy losowo -

Google+