Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  Wikki Stix

 • Wymiary opakowania:: 

  30cm x 20cm x 0,5 cm

 • Wykonane z: : 

  woskowe sznureczki

 • Rodzaj opakowania: 

  blister

Wikki Stix Board Set

    

Board Set to tablice służących jako podkładki do pracy i zabawy ze sznureczkami woskowymi Wikki Stix. Każda z podkładek ma zaoblone ranty, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci. Tablice posiadają kolorowe wykończenie w kolorze czerwonym, niebieskim, fioletowym. Tablica może posłużyć jako podkładka do tworzenia obrazków. Świetnie sprawdzi się w podróży bądź podczas zajęć w przedszkolu lub szkole.

Cena dotyczy 1 szt tablicy w losowo wtbranym  kolorze.

 

Produkty Wikki Stix zgodnie z atestem ASTM D-4236, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i dlatego mogą być wykorzystywane do zajęć w przedszkolach i szkołach. Woskowe sznureczki Wikki Stix nie zawierają kleju, nie brudzą, nie wysychają. Co istotne, Wikki Stix to produkt wielokrotnego użytku.


Woskowe sznureczki Wikki Stix to produkty, które zdobyły zaufanie rodziców i nauczycieli na całym świecie. Wykorzystywane w domu, w szkole, w przedszkolu oraz na zajęciach kreatywno-rozwojowych. Wikki Stix są czymś więcej niż zabawką edukacyjną. To nie tylko interaktywna zabawa, ale również doskonałe narzędzie dydaktyczne! 

W 2013 r.  zdobyły  Nagrodę Główną w XI edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku" organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka  w kategorii " Dziecko w szkole " (wiek 3-7 i 7-12 lat).
Sznureczki produkowane są w USA.

Google+