Wczytuję dane...
Kod producenta: 3720
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  5+

 • Producent:: 

  Plus-Plus

 • Ilość elementów.:: 

  480 el.

 • Wymiary opakowania:: 

  24,5x16,5x4,5

 • Wykonane z: : 

  plastik

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko z okienkiem

Nowość! Zestaw z instrukcją budowy: Plus-Plus MINI Neon 3 in1- 480 szt. (neonowe, jaskrawe kolory: czerwony, niebieski, żółty, zielony, różowy itp.)

 

Klocki dla dzieci Plus-Plus to niezykle kreatywne klocki dające możliwośc wspaniałej zabawy na gługie godziny. Jedynym narzędziem potrzebnym do stworzenia różnego rodzaju budowli jest tylko dziecięca wyobraźnia. Warto zauważyć, że klocki Plus-Plus to coś więcej niż zwykłe budowanie z klocków - to źródło inspiracji do tego, aby dzieci same uzyskiwały oryginalne rozwiązania.

Klocki Plus-Plus w wersji Mini 20 mm to małe elementy. Zestaw 480 sztuk 3 in1 został wzbogacony o instrukcję do zbudowania 3 różnych konstrukcji. Ale co ważne,  każdy zestaw klocków Mini można łączyć z innymi zestawami Mini i budować z nich cokolwiek przyjdzie do głowy.  Jest to doskonała propozycja dla dzieci, które rozpoczynają zabawę klockami Plus-Plus, gdyż dokładnie pokazuje możliwości konstrukcyjne klocków Plus-Plus, technikę ich łączenia itp.

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania, uwzględniają najwyższe standardy bezpieczeństwa - nie zawierają szkodliwych ftalanów oraz PVC. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji.

Zabawa klockami Plus-Plus w szerokim zakresie rozwija wyobraźnie małych konstruktorów, ich kreatywność oraz pasję tworzenia. Pozytywnie wpływa również na zdolności manualne i zręczność maluchów. A także uczy cierpliwości, gdyż nie od razu powstanie wymarzone dzieło, trzeba nad nim trochę popracować, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Klocki są idealne zarówno do zabawy w samotności, jak i w szerszym gronie rówieśników, gdzie po skonstruowaniu modeli, dzieci będą mogły wspólnie się nimi pobawić.

 

Klocki odpowiednie zarówno dla chłopców jak i dziewczynek powyżej 3 roku życia, Spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki niezliczonym możliwościom tworzenia, zapewni dzieciom wiele godzin intensywnej zabawy.

Polecane szczególnie dzieciom w wieku 5+ i starszych.

Klocki Plus-Plus występują w dwóch rozmiarach: Mini 20mm i Midi 50mm - zobacz w sklepie

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+