Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  NEWMERO

 • Ilość elementów.:: 

  57el.

 • Wykonane z: : 

  plastik

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko

Klocki Newmero zestaw duży - uczę się liczyć

 

Czy Wasze dziecko interesuje się światem liczb? A może odwrotnie – ma trudności ze zrozumieniem niektórych zagadnień? Może zniechęciło się do nauki matematyki i potrzebuje na nowo zauważyć, że liczenie znów stanie się fajne i interesujące?

Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś TAK to  te klocki będą idealne dla Twojego dziecka!

 

Nie od dziś wiadomo, że sama kartka i długopis nie pokażą dziecku logiki jaka stoi za liczbami. Wiemy już, że człowiek uczy się najlepiej i najszybciej jeśli w proces nauki zaangażowane są wszystkie jego zmysły. Tak właśnie działa Newmero. Dziecko ma szansę zobaczyć, dotknąć, zbudować i rozłożyć liczbę na jedności, dziesiątki, setki i tysiące. Może porównywać różne wartości ze sobą i zobaczyć, dotknąć tego co je różni.

Matematyka jest fajna. Nie utrudniajmy dzieciom tego co można zrozumieć w mig :)

 

Klocki na pierwszy rzut oka wyglądają banalnie, ale mają wiele cech, które pomagają dzieciom intuicyjnie znaleźć rozwiązanie! Newmero wciągnie do zabawy dzieci, rodziców i nauczycieli. Dzięki tym klockom zobaczycie jak Wasze dzieci prostują plecy z dumy, że zrozumiały coś dla nich nieprawdopodobnie trudnego. Nawet więcej, nie tylko „zrozumiały”, osiągnęły to same.

Pobawcie się ze swoim dzieckiem klockami Newmero, a sami przekonacie się jak łatwo można rozwiązywać trudne zadania matematyczne bez otwierania książki! 


Duży zestaw Newmero jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Jest przeznaczony do wykorzystania w domu. Świetny dla rodzin, w których są dzieci w różnym wieku, bo każde z nich znajdzie w tym zestawie poziom odpowiedni dla siebie.

  

Zestaw duży zawiera 57 wysokiej jakości klocków (w 4 kolorach) w tym:

- 2 zestawy żółtych klocków (cyfry 1-9)

- 2 zestawy zielonych klocków (liczby 10-90)

- 2 zestawy niebieskich klocków (liczby 100-900)

- 1 zestaw pomarańczowych klocków (liczby 1000-3000)

- książeczkę z przykładami gier i ćwiczeń przetłumaczonych na język niemiecki, francuski, angielski i duński (tłumaczenie polskie jest załączone do każdego zestawu w oddzielnej, kolorowej książeczce)

- bawełniany woreczek do przechowywania klocków

 

Newmero to klocki, które mają uczyć poprzez zabawę, dlatego zobacz już dziś jak wiele różnych wariantów gier i zabaw stworzono z myślą o newmero  pobierając plik z zakładki - PLIKI DO POBRANIA

Zabdano także o wiele dodatkowych materiałów jak: karty pracy, wskazówki dla nauczycieli, materiały do wykorzystania na aktywnej tablicy, rzutniku, komputerze czy ekranie dotykowym) -  link tu NEWMERO


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Google+