Wczytuję dane...
Kod producenta: 3219
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
 • Rekomendowany wiek:: 

  3+

 • Producent:: 

  Plus-Plus

 • Ilość elementów.:: 

  20 el.

 • Wymiary opakowania:: 

  12x5x18 cm.

 • Wykonane z: : 

  plastik

 • Rodzaj opakowania: 

  kartonowe pudełko z okienkiem

Plus-Plus MIDI Pastel - 20 szt.

Zestaw zawiera 20 sztuk klocków Midi (50 mm) w kolorach pastelowych.

Klocki dla dzieci Plus-Plus to niezykle kreatywne klocki dające możliwośc wspaniałej zabawy na gługie godziny. Jedynym narzędziem potrzebnym do stworzenia różnego rodzaju budowli jest tylko dziecięca wyobraźnia. Warto zauważyć, że klocki Plus-Plus to coś więcej niż zwykłe budowanie z klocków - to źródło inspiracji do tego, aby dzieci same uzyskiwały oryginalne rozwiązania.

Klocki Plus-Plus w wersji Midi 50 mm to większe elementy zaprojektowanez myślą o najmłodszych, aby ułatwić zabawę małym rączkom. Zestaw zawiera 100 sztuk klocków Midi w kolorach podstawowych. Co ważne, każdy zestaw klocków Midi można łączyć z innymi zestawami Midi.

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania, uwzględniają najwyższe standardy bezpieczeństwa - nie zawierają szkodliwych ftalanów oraz PVC. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji.

 

Zabawa klockami Plus-Plus w szerokim zakresie rozwija wyobraźnie małych konstruktorów, ich kreatywność oraz pasję tworzenia. Pozytywnie wpływa również na zdolności manualne i zręczność maluchów. A także uczy cierpliwości, gdyż nie od razu powstanie wymarzone dzieło, trzeba nad nim trochę popracować, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Klocki są idealne zarówno do zabawy w samotności, jak i w szerszym gronie rówieśników, gdzie po skonstruowaniu modeli, dzieci będą mogły wspólnie się nimi pobawić.

 

Klocki odpowiednie zarówno dla chłopców jak i dziewczynek powyżej 3 roku życia, Spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki niezliczonym możliwościom tworzenia, zapewni dzieciom wiele godzin intensywnej zabawy.

 

Klocki Plus-Plus występują w dwóch rozmiarach: Mini 20mm i Midi 50mm - zobacz w sklepie

Produkty powiązane

Google+