Wczytuję dane...
O NAS

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zakupów w naszym nowym sklepie. Gwarantujemu, iż dołożymy wszelkich starań aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Postaramy się, aby w przyszłości  mogli Państwo znaleźć bardzo szeroki asortyment różnego rodzaju klocków dla dzieci, tak aby każdy mógł wybrać klocki idealnie dopasowane do potrzeb i zainteresowań swojej pociechy.

 

Dlaczego klocki? Ponieważ klocki to jedna z najbardziej kreatywnych i ponadczaoswych zabawek idealna dla każdego dziecka. Bez wzgledu na to czy chłopiec czy dziewczynka, czy dziecko małe czy duże, każde dziecko lubi przekształcać swoje wizje w rzeczywistość a to umożliwiają właśnie klocki.   

 

Możnaby się zastanowić... czy jest ktoś, kto w dzieciństwie nie miał styczności z klockami?  Nie istotne czy były to klocki skomlikowane konstrukcjnie czy też najprostsze drewniane bryły. Chyba nie...

 Czasem zwykłe przedmioty codziennego użytku stawały się klockami, których nie mieliśmy, bo każdy z nas w mniejszym bądź większym stopniu chciał być wielkim budowniczym, stworzyć coś własnego.


Obecnie na rynku jest bardzo duże zróżnicowanie w asortymencie klocków. Dla każdego małego czy większego kostruktora można odnaleźć klocki, które polubi najbardziej. Czy to będą klocki drewniane? Czy plastikowe? A może klocki z pianki czy też metalowe? Hmmmmmmm... a to już zdecydujcie sami a najlepiej zapytajcie o to swoje dzieci!

 

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów

Marek Olszański

    Nasza Firma uczestniczy w programie wpierania rodzin wielodzietnych.
Każdy kto posiada Wołomińską Kartę Dużej Rodziny uzyskuje w naszym sklepie specjalny rabat.
 

Kupując klocki bezpośrednio w sklepie stacjonarnym, lub przy odbiorze osobistym wystarczy, że weźmiesz kartę ze sobą - czytaj więcej.

Google+